Trendy kabelky jsou tak malé, až jsou zbytečné

Kabelky mají v módě unikátní postavení. Podobně jako na boty, i na kabelky se kladou vysoké kvalitativní i estetické nároky. Doplňují celkový vzhled a navíc ženám umožňují mít po ruce vše potřebné. I ony však podléhají trendům.

Poznejte ty nejnovější pro letošní jarní a letní sezónu. Po letech materiálové a tvarové stagnace přicházejí překvapení a vracejí se pozapomenuté styly.

Miniaturní tašky
Zatímco v několika předchozích letech se pro běžné nošení prosazoval zejména trend velkých nadrozměrných kabelek – shopperek a malé kabelky se objevovaly jen jako doplněk společenských oděvů, v předchozí sezóně došlo ke změně.

Čtěte také:

Léto bude jak z pohádky Tisíc a jedna noc, boty mules jsou zpět

Malé až miniaturní kabelky se stále častěji objevují pro denní nošení, nejčastěji ve formě cross body. Velkým trendem jsou kabelky se zlatými řetízky, které stylově připomínají časná šedesátá léta a slavný film Snídaně u Tiffanyho.

Neobvyklé tvary
Organické a jemné oblé tvary, na jaké jsme u kabelek zvykli, na čas vystřídají výrazné geometrické tvary. Geometrie hraje toto jaro první housle.

Připravte se na kvádry, jehlany nebo válce. Ostré a přesné linie připomínají architekturu, jsou luxusní a působí velmi dospělě. Pokud toužíte upoutat pozornost, určitě si zvolte některou z geometrických kabelek.

Košíčky a košíčky
Ano, trochu jako Červená čepička. Košíčky a košíčky z proutí, juty či lýka jsou žhavým trendem jara a léta 2018. Nosit je můžete v jakékoli velikosti a tvaru.

Výborně doplňují čistý a jednoduchý styl. Nemusíte se bát nosit je ani do města, košíčky jsou hitem street módy po celém světě. Jen pozor na vlky!

Více kabelek najednou
Pokud jste dosud neznali nepříjemný pocit z toho, že jste někde zapomněli kabelku, nový trend multi bags – tedy nošení několika tašek současně, se o to postará.

Jedna kabelka prověšená přes rameno, druhá spolu s papírovou nebo igelitovou taškou v ruce. Tak vypadá trend, který se na přehlídkových molech objevil už loni na podzim. Můžete si dovolit menší i větší výstřednosti, stylově rozbít nebo naopak sjednotit svůj outfit.

Nejnovější články

- Reklama -PR článek

Další články autora