Proč mají Korejky nádhernou pleť

Ženy v Jižní Koreji jsou na světě známé svou precizní péčí o pleť. Péče o vlastní krásu je u Korejčanek postavena na zdravé pleti. I proto si tak dlouho zachovávají mladistvý vzhled.

V souvislosti s krásnými Asiatky se mluví o deseti krocích v rámci denní či noční rutiny, kterou byste měli dodržovat při péči o pleť. Je však na každém z nás, jak si daný postup upraví, aby mu dokonale vyhovoval. Co však dělá ženy z Jižní Koreje tak krásné?

Založeno na jemnosti
Pro Korejce znamená krása zdravou pleť. Dělají vše pro to, aby si ji co nejdéle zachovali jemnou, zdravou a bezvadnou. Právě zdravá pleť je krásná. A tak věnují ženy v Jižní Koreji spoustu času zejména odličování.

Čtěte také:

Léto bude jak z pohádky Tisíc a jedna noc, boty mules jsou zpět

Zatímco líčení je jen chvilkovou záležitostí, kterou se snaží dosáhnout efektu obličeje bez jakéhokoli make-upu s přirozeným zjevem a minimalisticky, odličování a večerní rutina vypadá jinak a trvá déle.

Ať už jde o jakýkoli úkon, snaží se dodržet jednu základní věc – jemnost. Když uvidíte jak se Korejka odličuje, zjistíte, že ke své pleti opravdu přistupuje jako k porcelánu a čistí ji jemnými tahy. Také produkty, které si tyto ženy vybírají, jsou vždy co nejjemnější a nejpřirozenější.

Snahou je zbytečně pleť nedráždit ať už mechanicky nebo obsahem iritujících látek v přípravcích. Využívají jemné přípravky na bázi oleje nebo pěnové produkty, krémy na bázi vody. Přikládají důležitost sledování své pleti a zjišťování, co jí vyhovuje a co potřebuje.

Dopřejí si dostatek času a pleti věnují vždy úkon navíc. Zkuste to i vy a při odličování pleť masírujte jemnými pohyby prstů, díky čemuž zlepšíte v pokožce cirkulaci krve.

Krémy a séra nanášejte místo mnutí po pokožce jemným klepáním. A tak jako ony, hydratujte tělo navenek i zevnitř.

Nejnovější články

- Reklama -PR článek

Další články autora