Na červeném koberci country cen to nejvíce slušelo Nicole Kidman

V americkém Las Vegas se během víkendu konal 53. ročník udělování cen akademie country hudby známé jako ACM Awards. Country patří v Americe mezi tradiční hudební žánry a svou popularitu si udržuje zejména díky mladým umělcům, kteří jej posouvají stále blíže popové kultuře.

Umělcem roku se už potřetí stal Jason Aldean. Ve své emotivní děkovné řeči poděkoval každému, kdo hudebníkům během tohoto strašného roku prokázal lásku a podporu.

Zpěvák narážel na události října loňského roku, kdy na country festivalu v Las Vegas zastřelil útočník Stephan Paddock z okna hotelu Mandalay Bay nejméně 58 lidí a kolem 500 jich zranil. Aldean byl jeden z účinkujících festivalu.

Čtěte také:

Léto bude jak z pohádky Tisíc a jedna noc, boty mules jsou zpět

Ženskou hvězdou večeře se stala Miranda Lambert, která si odnesla dvě ceny. První v kategorii Zpěvačka roku, druhou za Skladbu roku Tin Man. „Děkuji, že jste se mnou a sdílíte mé zlomené srdce,“ řekla na margo textu skladby zpěvačka.

Podobně jako na všech významných předávání cen, i ACM Awards byly přehlídkou rób a neobvyklých outfitů. Pozornost upoutala jednoduchá zlatá róba herečky Nicole Kidman, která na předávání cen doprovázela svého manžela Keitha Urbana.

Ten byl nominován ve více kategoriích a vítězství získal za koncert roku. Ani druhou pozoruhodnou róbu nepředvedla zpěvačka country, ale lyžařka Lindsey Vonn. Ta se ukázala v ohromující a výrazné žluté sukni a topu téže barvy.

Mezi zpěvaček nejvíce zaujala popová hvězda Bebe Rexha v černých šatech s výrazným límcem, rapperka Evě v růžové róbě a country zpěvačka Cam v provokativních bílých šatech na styl Marilyn Monroe.

Nejnovější články

- Reklama -PR článek

Další články autora